waclaw urbanek dane 0951/459 co to znaczy

Konto URBANEK WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/459. Kontakt do Wacław Urbanek adres i

Informacje Wacław Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/459), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/459
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Wacław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wacław Urbanek Profil
Konto Wacław Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.