wieslaw urbanek dane 001075/15 co to znaczy

Konto URBANEK WIESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001075/15. Kontakt do Wiesław Urbanek adres

Informacje Wiesław Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiesław), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001075/15), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek wieslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001075/15
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Wiesław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Wiesław Urbanek Profil
Konto Wiesław Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Wiesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiesław Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiesław Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Wiesław pochopnie.

Obywatel Wiesław Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; Wiesłow; ludzie.

Dane osobowe Wiesław Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.