eugeniusz urbanel dane co to znaczy

Konto URBANELIS EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/923. Kontakt do Eugeniusz

Informacje Eugeniusz Urbanelis archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Urbanelis), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/923), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanelis eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/923
Nazwisko: Urbanelis
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Eugeniusz Urbanelis Profil
Konto Eugeniusz Urbanelis Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanelis Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Urbanelis), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Urbanelis może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanelis Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Urbanelis lista podobnych osób Urbnaelis; Urbanelisa; Urbanelisowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Urbanelis informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.