aleksander urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK ALEKSANDER profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 748/162. Kontakt do Aleksander Urbaniak

Informacje Aleksander Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Aleksander), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-748/162), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak aleksander to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 748/162
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Aleksander
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Aleksander Urbaniak Profil
Konto Aleksander Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Aleksander) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Aleksander Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Aleksander Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Aleksander pochopnie.

Obywatel Aleksander Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Aleksander Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.