andrzej urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/1591. Kontakt do Andrzej Urbaniak

Informacje Andrzej Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/1591), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/1591
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Andrzej Urbaniak Profil
Konto Andrzej Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.