anna urbaniak dane 0806/2852 co to znaczy

Konto URBANIAK ANNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/2852. Kontakt do Anna Urbaniak adres i

Informacje Anna Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Anna), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/2852), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak anna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/2852
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Anna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Anna Urbaniak Profil
Konto Anna Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Anna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Anna Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Anna Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Anna pochopnie.

Obywatel Anna Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Anna Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.