antonina urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK ANTONINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0866/1072. Kontakt do Antonina Urbaniak

Informacje Antonina Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antonina), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0866/1072), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak antonina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0866/1072
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Antonina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Antonina Urbaniak Profil
Konto Antonina Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Antonina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antonina Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antonina Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Antonina pochopnie.

Obywatel Antonina Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Antonima; ludzie.

Dane osobowe Antonina Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.