barbara urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK BARBARA HELENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001052/633. Kontakt do Barbara

Informacje Barbara Helena Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Barbara Helena), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001052/633), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak barbara to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001052/633
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Barbara Helena
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Barbara Helena Urbaniak Profil
Konto Barbara Helena Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Barbara Helena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Barbara Helena Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Barbara Helena Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Barbara Helena pochopnie.

Obywatel Barbara Helena Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Brabraa Helena; Barbaar Helena; ludzie.

Dane osobowe Barbara Helena Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.