bronlaw urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK BRONISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/3042. Kontakt do Bronisław

Informacje Bronisław Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bronisław), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/3042), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak bronislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/3042
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Bronisław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Bronisław Urbaniak Profil
Konto Bronisław Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Bronisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bronisław Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bronisław Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Bronisław pochopnie.

Obywatel Bronisław Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Bronisłow; ludzie.

Dane osobowe Bronisław Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.