czeslaw urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/838. Kontakt do Czesław Urbaniak

Informacje Czesław Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/838), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/838
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Czesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Czesław Urbaniak Profil
Konto Czesław Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.