dariusz urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK DARIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/3522. Kontakt do Dariusz Urbaniak

Informacje Dariusz Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Dariusz), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/3522), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak dariusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/3522
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Dariusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Dariusz Urbaniak Profil
Konto Dariusz Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Dariusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Dariusz Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Dariusz Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Dariusz pochopnie.

Obywatel Dariusz Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Dariuzs; Daruisz; Draiusz; ludzie.

Dane osobowe Dariusz Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.