edward urbaniak dane 01000/998 co to znaczy

Konto URBANIAK EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/998. Kontakt do Edward Urbaniak adres

Informacje Edward Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/998), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/998
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Edward
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Edward Urbaniak Profil
Konto Edward Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Edward pochopnie.

Obywatel Edward Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.