eugeniusz urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00415/475. Kontakt do Eugeniusz Urbaniak

Informacje Eugeniusz Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00415/475), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00415/475
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Tarnobrzeg
Konto Eugeniusz Urbaniak Profil
Konto Eugeniusz Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.