franczek urbaniak dane 707/215 co to znaczy

Konto URBANIAK FRANCISZEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 707/215. Kontakt do Franciszek Urbaniak

Informacje Franciszek Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Franciszek), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-707/215), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak franciszek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 707/215
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Franciszek
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Franciszek Urbaniak Profil
Konto Franciszek Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Franciszek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Franciszek Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Franciszek Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Franciszek pochopnie.

Obywatel Franciszek Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Francizsek; Farnciszek; ludzie.

Dane osobowe Franciszek Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.