urbaniak dane 00464/126/64 co to znaczy

Konto URBANIAK H. profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00464/126/64. Kontakt do H. Urbaniak adres i

Informacje H. Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. H.), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00464/126/64), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak h to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00464/126/64
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: H.
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto H. Urbaniak Profil
Konto H. Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak H.) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (H. Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze H. Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak H. pochopnie.

Obywatel H. Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe H. Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.