henryk urbaniak dane 093/400 co to znaczy

Konto URBANIAK HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 093/400. Kontakt do Henryk Urbaniak adres i

Informacje Henryk Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-093/400), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 093/400
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Henryk
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW DOWÓDZTWO
Konto Henryk Urbaniak Profil
Konto Henryk Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.