jadwiga urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/1447. Kontakt do Jadwiga Urbaniak

Informacje Jadwiga Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/1447), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/1447
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jadwiga Urbaniak Profil
Konto Jadwiga Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.