urbaniak dane 00170/865 co to znaczy

Konto URBANIAK JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00170/865. Kontakt do Jan Urbaniak adres i

Informacje Jan Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00170/865), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00170/865
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Jan
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Jan Urbaniak Profil
Konto Jan Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Jan pochopnie.

Obywatel Jan Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.