janina urbaniak dane 0806/2465 co to znaczy

Konto URBANIAK JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/2465. Kontakt do Janina Urbaniak adres

Informacje Janina Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/2465), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/2465
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Urbaniak Profil
Konto Janina Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Janina pochopnie.

Obywatel Janina Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.