jaroslaw urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK JAROSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/1345. Kontakt do Jarosław Urbaniak

Informacje Jarosław Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jarosław), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/1345), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak jaroslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/1345
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Jarosław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jarosław Urbaniak Profil
Konto Jarosław Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Jarosław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jarosław Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jarosław Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Jarosław pochopnie.

Obywatel Jarosław Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Jraosław; Jarosłow; ludzie.

Dane osobowe Jarosław Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.