jerzy urbaniak dane 00456/28 co to znaczy

Konto URBANIAK JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00456/28. Kontakt do Jerzy Urbaniak adres i

Informacje Jerzy Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00456/28), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00456/28
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Jerzy Urbaniak Profil
Konto Jerzy Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.