jolanta urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK JOLANTA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/2971. Kontakt do Jolanta Urbaniak

Informacje Jolanta Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jolanta), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/2971), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak jolanta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/2971
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Jolanta
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jolanta Urbaniak Profil
Konto Jolanta Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Jolanta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jolanta Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jolanta Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Jolanta pochopnie.

Obywatel Jolanta Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Jolanta Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.