jozef urbaniak dane 01050/926 co to znaczy

Konto URBANIAK JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/926. Kontakt do Józef Urbaniak adres i

Informacje Józef Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/926), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/926
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Urbaniak Profil
Konto Józef Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Józef pochopnie.

Obywatel Józef Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.