karol urbaniak dane 00232/260 co to znaczy

Konto URBANIAK KAROL profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00232/260. Kontakt do Karol Urbaniak adres i

Informacje Karol Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Karol), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00232/260), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak karol to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00232/260
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Karol
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: KWMO Warszawa
Konto Karol Urbaniak Profil
Konto Karol Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Karol) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Karol Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Karol Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Karol pochopnie.

Obywatel Karol Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Kraol; ludzie.

Dane osobowe Karol Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.