karol urbaniak dane 001164/312 co to znaczy

Konto URBANIAK KAROL TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001164/312. Kontakt do Karol Tadeusz

Informacje Karol Tadeusz Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Karol Tadeusz), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001164/312), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak karol to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001164/312
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Karol Tadeusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: KWMO Warszawa
Konto Karol Tadeusz Urbaniak Profil
Konto Karol Tadeusz Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Karol Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Karol Tadeusz Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Karol Tadeusz Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Karol Tadeusz pochopnie.

Obywatel Karol Tadeusz Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Karol Tadeuzs; Kraol Tadeusz; ludzie.

Dane osobowe Karol Tadeusz Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.