kazimierz urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/811. Kontakt do Kazimierz Urbaniak

Informacje Kazimierz Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/811), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/811
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Kazimierz Urbaniak Profil
Konto Kazimierz Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.