klepacz urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK KLEPACZ JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/1892. Kontakt do Klepacz

Informacje Klepacz Janina Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Klepacz Janina), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/1892), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak klepacz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/1892
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Klepacz Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Klepacz Janina Urbaniak Profil
Konto Klepacz Janina Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Klepacz Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Klepacz Janina Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Klepacz Janina Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Klepacz Janina pochopnie.

Obywatel Klepacz Janina Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Klepazc Janina; Klepacz Janima; ludzie.

Dane osobowe Klepacz Janina Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.