piotr urbaniak dane 58/2 co to znaczy

Konto URBANIAK PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 58/2. Kontakt do Piotr Urbaniak adres i

Informacje Piotr Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Piotr), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-58/2), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak piotr to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 58/2
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Piotr
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Piotr Urbaniak Profil
Konto Piotr Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Piotr Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Piotr Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Piotr pochopnie.

Obywatel Piotr Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Piotr Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.