ryszard urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/2722. Kontakt do Ryszard Urbaniak

Informacje Ryszard Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/2722), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/2722
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Ryszard Urbaniak Profil
Konto Ryszard Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.