slawomir urbaniak dane 52/794 co to znaczy

Konto URBANIAK SŁAWOMIR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 52/794. Kontakt do Sławomir Urbaniak

Informacje Sławomir Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Sławomir), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-52/794), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak slawomir to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 52/794
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Sławomir
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Sławomir Urbaniak Profil
Konto Sławomir Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Sławomir) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Sławomir Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Sławomir Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Sławomir pochopnie.

Obywatel Sławomir Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Słowomir; ludzie.

Dane osobowe Sławomir Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.