stanlaw urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/2216. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/2216), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/2216
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Stanisław Urbaniak Profil
Konto Stanisław Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.