stanlawa urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK STANISŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5218. Kontakt do Stanisława

Informacje Stanisława Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisława), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5218), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak stanislawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5218
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Stanisława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisława Urbaniak Profil
Konto Stanisława Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Stanisława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisława Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisława Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Stanisława pochopnie.

Obywatel Stanisława Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Stanisłowa; ludzie.

Dane osobowe Stanisława Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.