waclaw urbaniak dane 0988/1146 co to znaczy

Konto URBANIAK WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0988/1146. Kontakt do Wacław Urbaniak adres

Informacje Wacław Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0988/1146), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0988/1146
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Wacław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wacław Urbaniak Profil
Konto Wacław Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.