wieslawa urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK WIESŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/3564. Kontakt do Wiesława Urbaniak

Informacje Wiesława Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiesława), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/3564), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak wieslawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/3564
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Wiesława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wiesława Urbaniak Profil
Konto Wiesława Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Wiesława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiesława Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiesława Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Wiesława pochopnie.

Obywatel Wiesława Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Wiesłowa; ludzie.

Dane osobowe Wiesława Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.