zbigniew urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01268/13. Kontakt do Zbigniew Urbaniak

Informacje Zbigniew Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01268/13), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01268/13
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zbigniew Urbaniak Profil
Konto Zbigniew Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.