zbigniew urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK ZBIGNIEW GRZEGORZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/1977. Kontakt do Zbigniew

Informacje Zbigniew Grzegorz Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew Grzegorz), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/1977), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/1977
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Zbigniew Grzegorz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Zbigniew Grzegorz Urbaniak Profil
Konto Zbigniew Grzegorz Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Zbigniew Grzegorz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Grzegorz Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Grzegorz Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Zbigniew Grzegorz pochopnie.

Obywatel Zbigniew Grzegorz Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Grzegorz Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.