zofia urbaniak dane 0855/2990 co to znaczy

Konto URBANIAK ZOFIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/2990. Kontakt do Zofia Urbaniak adres i

Informacje Zofia Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zofia), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/2990), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak zofia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/2990
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Zofia
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zofia Urbaniak Profil
Konto Zofia Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Zofia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zofia Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zofia Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Zofia pochopnie.

Obywatel Zofia Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Zofia Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.