irena urbaniec dane co to znaczy

Konto URBANIEC IRENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/3362. Kontakt do Irena Urbaniec adres

Informacje Irena Urbaniec archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Irena), nazwiska (np. Urbaniec), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/3362), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniec irena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/3362
Nazwisko: Urbaniec
Imię/imiona: Irena
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Irena Urbaniec Profil
Konto Irena Urbaniec Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniec Irena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Irena Urbaniec), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Irena Urbaniec może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniec Irena pochopnie.

Obywatel Irena Urbaniec lista podobnych osób Urbnaiec; Urbanieca; Urbaniecowie; ludzie.

Dane osobowe Irena Urbaniec informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.