medarda urbanik dane 0303/281 co to znaczy

Konto URBANIK MEDARDA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0303/281. Kontakt do Medarda Urbanik adres

Informacje Medarda Urbanik archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Medarda), nazwiska (np. Urbanik), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0303/281), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanik medarda to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0303/281
Nazwisko: Urbanik
Imię/imiona: Medarda
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Medarda Urbanik Profil
Konto Medarda Urbanik Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanik Medarda) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Medarda Urbanik), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Medarda Urbanik może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanik Medarda pochopnie.

Obywatel Medarda Urbanik lista podobnych osób Urbnaik; Urbanika; Urbanikowie; Medrada; ludzie.

Dane osobowe Medarda Urbanik informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.