kazimierz urbankiewicz dane co to znaczy

Konto URBANKIEWICZ KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/1297. Kontakt do Kazimierz

Informacje Kazimierz Urbankiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Urbankiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/1297), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbankiewicz kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/1297
Nazwisko: Urbankiewicz
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Kazimierz Urbankiewicz Profil
Konto Kazimierz Urbankiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbankiewicz Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Urbankiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Urbankiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbankiewicz Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Urbankiewicz lista podobnych osób Urbankiewizc; Urbankiewiczowi; Urbnakiewicz; Urbankiewicza; Urbankiewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Urbankiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.