boguslaw urbankowski dane co to znaczy

Konto URBANKOWSKI BOGUSŁAW KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/1260. Kontakt do

Informacje Bogusław Kazimierz Urbankowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bogusław Kazimierz), nazwiska (np. Urbankowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/1260), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbankowski boguslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/1260
Nazwisko: Urbankowski
Imię/imiona: Bogusław Kazimierz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Bogusław Kazimierz Urbankowski Profil
Konto Bogusław Kazimierz Urbankowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbankowski Bogusław Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bogusław Kazimierz Urbankowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bogusław Kazimierz Urbankowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbankowski Bogusław Kazimierz pochopnie.

Obywatel Bogusław Kazimierz Urbankowski lista podobnych osób Urbankowksi; Urbnakowski; Urbankowskia; Urbankowskiowie; Bogósław Kazimierz; Bogusłow Kazimierz; ludzie.

Dane osobowe Bogusław Kazimierz Urbankowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.