tadeusz urbankowski dane co to znaczy

Konto URBANKOWSKI TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 707/217. Kontakt do Tadeusz Urbankowski

Informacje Tadeusz Urbankowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Urbankowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-707/217), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbankowski tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 707/217
Nazwisko: Urbankowski
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Tadeusz Urbankowski Profil
Konto Tadeusz Urbankowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbankowski Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Urbankowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Urbankowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbankowski Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Urbankowski lista podobnych osób Urbankowksi; Urbnakowski; Urbankowskia; Urbankowskiowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Urbankowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.