waldemar urbankowski dane co to znaczy

Konto URBANKOWSKI WALDEMAR ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/417. Kontakt do Waldemar

Informacje Waldemar Zbigniew Urbankowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Waldemar Zbigniew), nazwiska (np. Urbankowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/417), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbankowski waldemar to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/417
Nazwisko: Urbankowski
Imię/imiona: Waldemar Zbigniew
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Waldemar Zbigniew Urbankowski Profil
Konto Waldemar Zbigniew Urbankowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbankowski Waldemar Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Waldemar Zbigniew Urbankowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Waldemar Zbigniew Urbankowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbankowski Waldemar Zbigniew pochopnie.

Obywatel Waldemar Zbigniew Urbankowski lista podobnych osób Urbankowksi; Urbnakowski; Urbankowskia; Urbankowskiowie; Waldemra Zbigniew; Waldemor Zbigniew; ludzie.

Dane osobowe Waldemar Zbigniew Urbankowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.