andrzej urbanowicz dane 125/39 co to znaczy

Konto URBANOWICZ ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU PF 125/39. Kontakt do Andrzej Urbanowicz

Informacje Andrzej Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-PF-125/39), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU PF 125/39
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW JW.1060
Konto Andrzej Urbanowicz Profil
Konto Andrzej Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.