edward urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/3071. Kontakt do Edward Urbanowicz

Informacje Edward Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/3071), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/3071
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Edward
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Edward Urbanowicz Profil
Konto Edward Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Edward pochopnie.

Obywatel Edward Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.