halina urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ HALINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1737. Kontakt do Halina Urbanowicz

Informacje Halina Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Halina), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1737), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz halina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1737
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Halina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Halina Urbanowicz Profil
Konto Halina Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Halina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Halina Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Halina Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Halina pochopnie.

Obywatel Halina Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Halima; ludzie.

Dane osobowe Halina Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.