henryk urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01434/74. Kontakt do Henryk Urbanowicz

Informacje Henryk Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01434/74), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01434/74
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Henryk
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: Departament II
Konto Henryk Urbanowicz Profil
Konto Henryk Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.