henryk urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ HENRYK EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002152/12. Kontakt do Henryk

Informacje Henryk Edward Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk Edward), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002152/12), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002152/12
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Henryk Edward
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Henryk Edward Urbanowicz Profil
Konto Henryk Edward Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Henryk Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Edward Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Edward Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Henryk Edward pochopnie.

Obywatel Henryk Edward Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Henryk Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Henryk Edward Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.