irena urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ IRENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/1127. Kontakt do Irena Urbanowicz

Informacje Irena Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Irena), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/1127), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz irena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/1127
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Irena
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Irena Urbanowicz Profil
Konto Irena Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Irena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Irena Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Irena Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Irena pochopnie.

Obywatel Irena Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Irena Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.