urbanowicz dane 01050/927 co to znaczy

Konto URBANOWICZ JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/927. Kontakt do Jan Urbanowicz adres i

Informacje Jan Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/927), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/927
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Jan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jan Urbanowicz Profil
Konto Jan Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Jan pochopnie.

Obywatel Jan Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.